Organizace zápisu

​​​​​​​Konkrétně Vás pro zapsání dítěte čeká:

• V čase určeném jednotně pro všechny ZŠ ve Vsetíně si vygenerujete žádost o přijetí na www.zapis-zs-vsetin.cz.
  • Žádost o přijetí doručíte škole a s dítětem se zúčastníte zápisu v zarezervovaném čase.
  • Pro zápis budete potřebovat tyto dokumenty:
    • Rodný list dítěte.
    • Občanský průkaz zákonného zástupce.

Pokud má dítě obtíže, které mohou ovlivnit vzdělávání, přineste také:

• doporučení ke vzdělávání vydané pedagogicko-psychologickou poradnou či speciálně pedagogickým centrem
  • pokud chcete, můžete přiložit i vyjádření odborníka ke zdravotnímu stavu dítěte (např. vyjádření neurologa, klinického psychologa…)

Pokud žádáte o odklad školní docházky

• Vygenerujete si žádost o odklad povinné školní docházky (PŠD) na www.zapis-zs-vsetin.cz
  • Škole dodáváte tyto dokumenty:
    • Žádost o odklad povinné školní docházky
    • Doporučení školského poradenského zařízení (pedagogicko-psychologická poradna, speciálně pedagogické centrum).
    • Doporučení pediatra nebo klinického psychologa.

Pokud všechny dokumenty nemáte k dispozici v době zápisu, podejte pouze žádost o odklad PŠD a přílohy doložíte v nejbližším možném termínu.