Dny otevřených dveří

Předškoláčci, přijďte se podívat, jak to chodí na Integře, když nás navštíví bytosti z pohádek a rozhodnou se chvíli učit!

V rámci dnů otevřených dveří mohou budoucí prvňáčci zažít aktivity podobné výuce některých předmětů i volnočasových aktivit pro školáky. Rodiče budou mít současně možnost konzultovat s paní učitelkou budoucí první třídy, pracovnicemi školního poradenského pracoviště a s ředitelem školy.

Zaregistrujte se prosím na jeden z níže uvedených termínů. Přihlašování na jednotlivé termíny se uzavře vždy den předem o půlnoci (např. na 1. 3. je možné se přihlásit nejpozději do 28. 2. do 23:59h)

Pokud potřebujete individuální domluvu, kontaktujte Mgr. Fišerovou (731 682 962, fiserova@zsintegra.cz).