Tvořivá dílna a nocování ve škole

Všichni třeťáci se sešli ve čtvrtek odpoledne ve škole, abychom společně tvořili na Mikulášský jarmark. Na několika stanovištích tak vznikaly různé výrobky. Děti byly nesmírně pracovité a trpělivé, však uvidíte 5. prosince. Nezapomínali jsme na průběžné občerstvování a pitný režim. Večer jsme se následně přesunuli na párek do školního klubu. Poté, co jsme si přichystali noční brlohy, vyrazili jsme do tmy tmoucí na procházku městem. Nejdříve jsme zamířili k zimnímu stadiónu, kde jsme na chvilku přihlíželi i utkání amatérských týmů. Také gól jsme stihli. Následně směrem na Dolní náměstí a k Vaňkově pekárně, noční rohlíky jsme nemohli vynechat. Díky mimořádnému večeru jsme do postelí nespěchali, ještě noční film. U Krakonoše a lyžníků neusnul skoro nikdo. Krátce po půlnoci však už bylo slyšet jen pravidelný dech všech spáčů. Ráno společná snídaně, úklid a hurá na matematiku.