SUPERSTAR

Ve čtvrtek 13.4.2023 proběhl první ročník pěvecké soutěže Superstar… Zúčastnilo se celkem dvanáct žáků z prvního i druhého stupně. Píseň dle vlastního výběru s hudebním doprovodem zazpívali žáci do mikrofonu před odbornou porotou, která hodnotila nejen zpěv, ale i výslovnost, výraz a celkový dojem vystupujících… Nebylo to jednoduché, nervozita byla velká, ale všichni účinkující to zvládli… Proto děkujeme všem za jejich odvahu a snahu se předvést…Moc si toho vážíme… A jak to celé dopadlo…??? 1.stupeň 1.místo - Aneta Marková (5.třída) 2.místo - neuvedeno (5.třída) 3.místo - neuvedeno (4.třída) 2.stupeň 1.místo - neuvedeno (8.třída) 2.místo - Kristýna Boglarská (6.třída) 3.místo - Andrea Bařinková (7.třída) Gratulujeme…!!!!