Ze života školy

Opékačka v družině

Ve středu 17.6 se společně družiny II,III a IV vypravily na závěrečnou opékačku na kopec do Rokytnice. Navštívili jsme krásné ohniště u smrkoborovice, kde jsme si opekli špekáčky a všelijaké dobroty jako je ovoce, nebo marshmellows. Odpoledne jsem zakončili společnou bojovkou o čísla, do které se zapojili skoro všichni účastníci.