Vrchařská koruna Valašska

Devátý ročník Vrchařské koruny Valašska měl odstartovat na konci března, leč z důvodů pomyslného uzavření hranic mezi okresy zatím oficiálně čeká na zahájení. V minulém ročníku byli vidět i reprezentanti ZŠ Integra Vsetín. Šest našich žáků se této cyklistické zábavy účastnilo díky svým rodičům a připisovalo tak za každý dobytý vrchol body naší škole. Nejvíce se v tomto směru činila Tereza Kalincová, která zdolala 30 vrcholů! Její bratr Jakub přidal 23, Barbora Válková 20, Anna Křupalová 12 a Klaudie Křenková také 12. Další 3 body za tři vrcholy připsala ještě Sofie Jaklová. Jistě se též v novém ročníku zmínění bikeři zapojí do akce a snad se přidají i další zájemci. A třeba se během tohoto roku povede uskutečnit i nějaká společná akce.