Sdělení školy

Škola opět v plné výuce!

Rozhodnutím vlády se od pondělí 24. 5. 2021 vrací k prezenční výuce bez rotace všechny třídy ZŠ.

Pro 1. i 2. stupeň je sjednocena frekvence preventivního antigenního testování na jedenkrát týdně v pondělí v 7:30h na místech určených jednotlivým třídám (podrobněji popsáno v e-mailu rodičům).

Výuka se řídí obvyklým rozvrhem hodin, TV bude v rámci zachování homogenity skupin probíhat po třídách.

Stravování bude probíhat dle aktuálně stanovených hygienických opatření, kvůli kterým jsou upraveny časy příchodů na oběd po jednotlivých třídách - rodiče byli o časech informování v e-mailu.

Platí obvyklá pravidla pro odhlašování stravy, tedy den předem do 12.00 h. Vyzvedávání obědů do jídlonosičů první den absence žáka je možné pouze v době 11.00 – 11.15 h. Důvodem je časová náročnost rozložení výdeje obědů po třídách. Děkujeme za respektování tohoto kompromisního řešení.