• top1
  • top2
  • top3
  • top4

Základní údaje

Jsme soukromá základní škola s rodinnou atmosférou. Vytváříme podmínky pro společné vzdělávání dětí zdravých a dětí se speciálními vzdělávacími potřebami, což jsou děti zdravotně postižené či znevýhodněné, děti sociálně znevýhodněné, ale také děti mimořádně nadané. Ve třídách je menší počet žáků umožňující nám individuální práci s nimi. Dle potřeby jsou ve třídách také asistenti pedagogů. Ve škole jsou zřizovány speciální třídy umožňující skupinovou integraci žáku. V 1. - 5. ročníku jsou důležitou součástí hodnocení žáků také slovní komentáře. Ty jsou v pololetí předávány ústně během individuálních schůzek a na konci školního roku mají písemnou formu.

Přestože jsme školou soukromou, školné na naší škole nevybíráme. Nejsme spádová škola. Školu navštěvují děti z celého města, okolních vesnic i měst.


Škola se nachází v klidné části města, poblíž centra. Blízko je do knihovny, městských lázní, do sokolovny a na zimní stadion. Je dostupná městskou hromadnou dopravou, svoz integrovaných žáků je zajištěn ve spolupráci s Městem Vsetín a AuXiliem. Výhodou školy je velká zahrada, kterou lze využít pro relaxaci o přestávkách, zvláště pak pro mimoškolní aktivity a samozřejmě pro výuku. Pro výuku lze využívat i blízké volné přírody (louka, les…).

ZŠ Integra Vsetín
Na Rybníkách 1628
755 01 Vsetín

tel: 571 411 957, 734 360 652
fax: 571 411 957

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

číslo účtu: 154706794/0300

IČO: 69211612

nebo Map