• top1
  • top2
  • top3
  • top4

KDO JSME? 

Školní zařízení, které realizuje výchovně vzdělávací činnost, mimo vyučování dále naplňuje  výchovný program školy, a to zejména formou zájmových, odpočinkových a rekreačních aktivit. 

 

TEL. DO ŠKOLNÍHO KLUBU:  

739 002 604

PROVOZ ŠK

Pondělí: 11:30 – 16:30 hod

Úterý:   11:30 – 16:30 hod

Středa:  11:30 – 16:30 hod

Čtvrtek: 11:30 – 16:30 hod

Pátek:   11:30 – 16:30 hod

PRACOVNÍCI ŠKOLNÍHO KLUBU:

Vedoucí vychovatelka školního klubu: Bc. Veronika Klimešová

Vychovatelka: Mgr. Jana Sadilová

Asistenti pedagoga: Miroslava Adamcová, Anežka Jelínková, Marcela Mazáčová, Alois Šerý

Školní asistent: Martina Geržová

 

 

PRO KOHO TU JSME?

V budově školníhov klubu se nachází:

3. oddělení školní družiny pro žáky 4. a 5. ročníku

a oddělení školního klubu pro žáky 6. - 9. ročníku.

Školní klub je tedy určen zejména řádně přihlášeným žákům ZŠ Integra Vsetín, ale také pro jejich rodinné příslušníky, kteří se chtějí zapojit do námi pořádaných komunitních akcí, jakými jsou např. karneval, Mikulášský jarmark, vycházky do přírody, na výstavy, společné tvoření aj.CO A JAK DĚLÁME?

Odpočinkové činnosti - mají odstranit únavu, zařazují se nejčastěji po obědě nebo kdykoli během dne, dle potřeby jednotlivých žáků.  Jde o klid na lůžku nebo v křesle, četba knížek nebo časopisů, klidové hry a klidné zájmové činnosti, deskové, stolní a společenské hry (Carcassonne, Osadníci z Katanu, Activity, Jungle speed, Abalone, Quoridor, Pylos, karty, kulečník, ping-pong a mnoho dalších. Jednou týdně, obvykle v pátek, pořádáme tzv. "filmák", kdy si pouštíme filmy různých žánrů.

Rekreační činnosti - slouží k regeneraci sil, převažuje v nich odpočinek aktivní se sportovní náplní nebo pohybovými prvky (fotbal, nohejbal, petang,  twister, ping-pong, ...). Jednou týdně tvoříme různé zajímavé výtvory a výrobky, kterými buď zdobíme prostory školního klubu nebo si je děti odnášejí domů. Část výrobků děti prodávají na námi pořádaném Mikulášském jarmarku.

Zájmové činnosti - rozvíjejí osobnost žáka, umožňují žákům seberealizaci i kompenzaci možných školních neúspěchů i další rozvoj pohybových dovedností a poznání. Jde o řízenou kolektivní nebo individuální činnost, organizovanou nebo spontánní aktivitu. 

Počítač - plný výukových programů a nenásilných her našel také své uplatnění.

Jednorázové akce - např. Zahajovací oheň, nocování v klubu, procházky lesem, návštěvy výstav, vyjížďky na koni, projížďka na čtyřkolce, soutěže např. v piškvorkách, ping-pongu, v páce, v nejhezčím účesu apod. se také staly naší součástí a těšíme se na jejich opakování :-)

Studium – děti mají možnost si v rámci školního klubu vypracovat pod dohledem vychovatele domácí úkoly, případně si domluvit doučování.


Kde nás najdete?

ZŠ Integra Vsetín
Na Rybníkách 1628
755 01 Vsetín

tel: 571 411 957, 734 360 652
fax: 571 411 957

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

číslo účtu: 154706794/0300

IČO: 69211612

nebo Map